Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

826
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta dönüşüm ve değişim etkileriniz yoğun olacak. Gündelik konularda maddi alanlar, banka işleri, satış ve pazarlama alanlarında temponuz yükselebilir. Haftanın etkileri yaratıcı enerjilerinize yoğunlaşmanızı sağlayacak. Eğer aktive etmek istediğiniz bir düşünceniz veya iş projeniz varsa, farkındalıklarınız yüksek olacağı için, daha önce görmediğiniz bir noktayı daha iyi detaylandırabilirsiniz. 
Ancak genel etkiler duygusal tepkilere yatkın olmanıza meydan veriyor. 

İlişkilerinizde durumları kişiselleştirmeden kararlar almak doğru olur. Ayrıca hafta boyunca kazalara, aksiliklere açıksınız. Sakarlıklar nedeniyle sıkıntılar yaşanabilir ki araba kullanırken, yolculuklarda, hatta evde temkinli olmaya gayret edin. Aile açısından ise anneniz veya ebeveynlerinizin sağlığı veya sorunları ile daha yakından ilgilenmek, sorumluluklarınızı hatırlamak söz konusu. 

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay değişim isteğinizi tetikleyecek, evi değiştirmek, sizi yoran bir ilişkiden kurtulmak, yüklerinizden ayrılmak, işinizle ilgili radikal kararlar almak, kısacası, hayatınızdan çıkarmak istedikleriniz adına daha cesur adımlara atmak isteyeceksiniz. Çarşamba Cuma arası daha fazla yoğunlaşacağınız bu etkiler bir yandan da sakin olmanızı ve düşünerek hareket etmenizi gerektirmekte. 

Özellikle yeni ay günü olan Perşembe saat 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması başlangıç yapmamak gerektiğini vurguluyor. Perşembeyi daha çok rutin işlerle geçirmeye gayret edin. Cuma günü sizin adınıza rahatlayan enerjiler, gezmeye, eğlenceli konulara yönelmenizi, durumları daha sakin ele almanızı destekleyecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat