Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,342
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle bilinçaltınızda, bilinçdışınızda, görmediğiniz alanlarda ilişkilerle ilgili birtakım korkularınız, endişeleriniz varsa, bunları aşmak adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Hayatınızda, yaşamınızda göremediğiniz, ulaşamadığınız anlarda geri planda size destek olacak birtakım insanlar karşınıza çıkabilir. Özellikle ilişkiler gibi konularda geri plana çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemlemek daha net fikirler sahibi olmanızı sağlayacaktır. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumunun verdiği etki ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber hareket ederken onları kırmamaya özen gösterin çünkü kendinizi çok girişken ve enerjik hissedeceksiniz. 

Bu dönemde aynı zamanda gelecekle ilgili yeni girişimler yapmak adına kendinizi çok güçlü ve motive hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ve çalışmalarınızın getirilerini toplamak adına da motivasyonunuz yüksek. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrep burcundaki yeni ayla beraber gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların farkına varabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda inisiyatif alamadığınız konularda daha girişken olabilirsiniz. Karar verme yetkisi artık size geçebilir. Yaşamdaki korkularınızı aşmak adına da yeni adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat