Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,089
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu da aşk, ilişkiler, flört gibi konularda bize yeni gelişmeler olacağını gösteriyor. Evinizde ve iç dünyanızda kendinizi flörtöz ve huzurlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz bu dönemde. Yatırım yapmak adına da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizden destek görüyorsunuz. Ev ortamınızda arkadaşlarınızla birlikte hoş vakitler geçirebilirsiniz. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız veya kendinizi yakın gördüğünüz insanlarla ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizden birtakım insanlar elenebilir veya size yardımcı olacak, sizi ileri götürecek yeni birtakım insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde eğitim öğretim alanında şanslısınız, sosyal medyada aktifsiniz. Bu dönem aynı zamanda yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber kendinizi iç dünyanızda çok fazla düşünüp fikirler üretirken bulacaksınız.  Aile büyükleriniz ile yaptığınız fikir alışverişleri size yardımcı olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat