Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

912
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başına sosyal alanlarda hareketli etkiler içinde başlıyorsunuz. Organizasyonlar adına yoğun olacağınıza işaret eden haftalık etkiler, ilişkilerinizde özellikle hafta başında öngöremediğiniz ilginç gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. 


Depresif etkilerin artacağı çarşamba ve perşembe günleri kişisel alanlarınızda daha kapalı ve kendinize dönük olmak söz konusu. Bu süreçte kalabalıklar içinde veya sizi faal olmaya zorlayacak durum ve işlerden uzak durmaya gayret edin. Ayrıca çarşamba ve perşembe günleri büyük ölçekli alışveriş yapmak, satın almalar adına da uygun bir zaman değil. İhtiyacınız olmayan bir ürünü almak söz konusu olabilir. Unutmayın ki ruhsal sıkıntılarınızı gidermek adına bu hafta alışveriş yapmak destekli değil. 

Cuma günü burcunuza geçen Ay, ele alacaklarınızı ciddiyetle yapmanızı, ayrıntılara daha hakim olmanızı sağlarken, sizi sorumluklarınızla da yüzleştirebilir. Her durumda cuma ve hafta sonu daha ayrıntıcı ve gözlemci olacaksınız. 

Bu hafta ev ve yuva alanlarınıza geçecek olan Mars, evle ilgili konularda teknik sorunlara ve suyla ilgili sıkıntılara neden olabilir, bilhassa hafta başı tesisat problemlerine karşı tedbirli olun. Bu hafta seyahat etme durumunuz varsa, evden çıkmadan suyla ilgili kontrollerinizi yapmaya çalışın. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat