Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,065
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta kendinizi aşka adayacaksınız. Bir hayli anlamlı ve pozitif bir haftadasınız. Süregelen bir ilişkiniz varsa o düzeni devam ettireceksiniz ancak partnerinizin size karşı değişimi sizi bir hayli memnun edecek. Özellikle çarşamba günü duygusal ilişkiniz olan insanla buluşmak için şahane bir gün. 

Bu hafta para konusunda sıkıntılı bir haftadasınız. Çocuklarınız varsa onların ekstra harcamaları mali anlamda gelir-gider dengenizi bozacağa benziyor. Aynı zamanda özgüveninizi azaltacak kimi olaylar yaşayabilirsiniz. Para ilişkili bir problem de yaratıcı projelerinizden gelecek. Eğer proje üretip satıyorsanız bu projeler değerinden alıcı bulamayabilir. Bunu geçtiğimiz hafta bir kez daha yaşamıştınız. Önümüzdeki haftadan itibaren ortam biraz daha yumuşayacak ve önünüze çeşitli alternatifler çıkacak. 

Gelecek hafta Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ay bu hafta cuma gününden itibaren etkili olmaya başlayacak. Yakın çevreniz genişliyor, aynı zamanda yeni bir çevrede yeniden varolmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanda reklamınızı ve tanıtımınızı da yapabileceksiniz. Bu anlamda yeni ayın etkisini göstermeye başladığı cuma gününden itibaren fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. 

Keyifli, sağlıklı, bolluk ve bereket dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat