Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

698
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi hassas hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Parasal konularda başka insanlardan destek görebilirsiniz veya geçmişten gelen birtakım ödemeleriniz varsa, bunların farkına varabilirsiniz. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde para kazanmak adına ciddi ve somut adımlar atarak çalıştığınız ve sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde özellikle parasal konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz diyebiliriz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Geri planda, gıyabınızda dönen birtakım işler olabilir. Bunların farkına varabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşeceğiniz ve bunları aşmak adına kendinizi iyimser hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Dolayısıyla bilinçaltınızda sizi rahatsız eden birtakım konuları aşmak adına bu dönemde kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat