Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

964
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, 


Hafta başı ilişkileriniz adına aktive olacak etkiler, partnerinizle diyaloglar ve aşk alanınızda yeni gelişmeler adına da hızlı bir tempoda tutabilir. Belirsizlik içeren bir ilişkinizde yeni durumlar söz konusu olabilirken, çocuk sahibi iseniz çocuklarla ilgili konulara da dikkatinizi vermeniz gerekecek. 

Burcunuzda bulunan Venüs ile Jüpiter arasındaki uyumlu açı sizi bu hafta boyunca ilişkiler ve aşk hayatınız adına güzel fırsatlar içinde tutacak. Daha iyimser bir bakış açısına sahip olacağınız için, atacağınız adımlarda gerçekçi yaklaşımlar içinde kalmanızın da önemli olduğunu bir yandan unutmamalısınız. Ancak genel olarak şansınızın açık ve ele aldıklarınız adına ilerlemekte destekleyen etkiler içinde olacaksınız. 

Çarşamba ve cuma arası çalışma alanları, mesleki konular veya günlük rutinde yapmanız gereken işlere daha dönük olacaksınız. İş planlarınızı gözden geçirme, günlük işlerinizde düzenlenmesi gerekenleri ele alma ve tamamlama adına bu süreç destekleyici. 

Cuma günü sabah 09:30 ile öğlen 13:30 arasında herhangi bir konuyu başlatmak ve önemli bir adım atmak desteklenmiyor. Bu nedenle Cuma günü yapmanız gereken özellikle başlangıç içeren işleri öğleden sonraya planlamaya çalışın. 

Cumartesi günü karşı burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, sizi evlilik, eş, ortaklı işler, partnerinizle ilişkiler adına bir süredir devam eden konularda tamamlamalara sevk edecek. Yarım kalmış konuların sonuçlanması, fırsatlar yakalama, eşiniz veya partnerinizle ilgili önemli gelişmelere şahit olma, Dolunay'ın hayatınızda aktive edeceği alanlar arasında olacak. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat