Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yatak odasında ne renk boya kullanabiliriz?

107,078
kez izlendi
Puan: 4.39 / 5
Yatak odasında ne renk boya kullanabiliriz?
Yatak odalarının genel olarak; rahat ve huzur bulmak, günün yorgunluğunu atmak, dinlenmek adına kullanıldığı bilinir. Bu amaca uygun renklerin tercih edilmesi yatak odalarının kalitesini arttırır.

Yatak odalarında özellikle mor ve lila gibi yumuşak tonların kullanılması çok daha huzurlu ve dinlendirici mekânların yaratılması için imkân tanıyacaktır. 

Yatak odasının rengini belirlerken sadece kullanım amacına göre değil, odanın büyük ya da küçük olmasına, aldığı ışık derecesine veya tavanın yüksekliğine bağlı olarak oda içerisine süzülebilen ışık miktarına göre yatak odamızın rengi belirlenebilir.  Kişiyi rahatlatacak, hafif tonların yatak odalarında kullanılıyor olması yatak odasının dinlendirici özelliğine daha uygundur. 

Mavi ve yeşilin farklı tonları da yatak odasında kullanılabilir. Hafif tonlar kişinin gün içindeki yorgunluğunu daha çabuk alacaktır. 
Ev & Dekorasyon Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat