Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaprak porselen nedir?

24,788
kez izlendi
Puan: 4.78 / 5
Yaprak porselen nedir?
Yaprak porselenler dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan ince sadece porselenden oluşan yapılardır. Yaprak porselenler ile dişlerin arasındaki boşluklar kapatılabilir, dişlerin boyları uzatılabilir, dişlerin renkleri değiştirilir veya basit dişte şekil bozuklukları düzeltilebilir. 

Antibiyotik ile renklenmiş olan dişlerde de yaprak porselen uygulaması yapılabilir. Yaprak porselen yapılacak bir hastada ilk seansta mutlaka hekim ile estetik açıdan işbirliğine varılması gerekir. 

Hekim tedavinin sonunda hastaya mokap denilen nasıl bir porselene sahip olacağını gösterdiği bir prova seansı uygular. Bu seans yapılıp hasta ile estetik açıdan ortak kararlar alındıktan sonra porselen yapım işlemine başlanabilir. 
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat