Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yapay vajina alırken nelere dikkat etmeli?

95,268
kez izlendi
Puan: 4.66 / 5
Detaylı Açıklama

Yapay vajina alırken nelere dikkat etmeli?

Yapay vajina, gerçek vajinanın bir simülasyonu olarak düşünülebilir. Yapay vajinanın asıl amacı cinsel yaşam kalitesini yükseltmektir. 
Yapay vajina tedavi amaçlı erken boşalma sorunlarının giderilmesinde de kullanılabilen bir araçtır. Erken boşalma tedavisi sırasında doktor tarafından verilen ev ödevlerinde, erkek yapay vajina kullanarak boşalma süresini uzatmaya çalışır. 

Yapay vajinaların üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Tıbbi standartlara uygun %100 silikondan üretilmiş ve yıkanabilen olanları tercih edilmelidir. Satın alınan firmanın bilinen bir firma olmasına, ürünlerin firmanın kendisi tarafından ithal edildiğine, üretimini yapan firmanın da kendi alanında lider bir firma olmasına dikkat edilmelidir. 

Yapay vajina üretiminde kullanılan malzemeler arasında kanserojen etkisi olan fataratın olmamasına dikkat edilmelidir. Fatalat, erkeklerde kısırlığa, kadınlarda hormon bozukluğuna neden olabilir. Kullanım öncesi ve sonrasında yıkanmalı,uygulama sırasında da muhakkak kayganlaştırıcı jel ile birlikte kullanılmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat