Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yabancı ülkelere ucuz uçak bileti nasıl bulunur?

3,532
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yabancı ülkelere ucuz uçak bileti nasıl bulunur?

Erken rezervasyon yaptırmak veya tarih ve güzergah netleşmişse bileti erkenden almak ucuz bilet bulmanın en önemli noktalarından biridir. Yaz tatili, yarıyıl tatili gibi dönemler için en iyi yöntem erken rezervasyon olacaktır.

Uçak biletlerinin fiyatı talebe göre anlık olarak artar veya azalır. Bu nedenle cuma ve pazar akşamları veya bayram ve resmi tatil günlerinin hemen öncesinde yapılan uçuşlar dolu olacağı için ucuz bilet bulma şansınız çok düşük olacaktır.

Uçuşun saati de uçuşu etkileyeceği için gece uçuşlarını tercih etmek, daha ucuza bilet bulmak için önemli noktalardan biridir.

Özellikle Avrupa'ya seyahat edecekseniz belirli dönemlerde daha ucuza bilet bulabilirsiniz. Örneğin İspanya için genellikle Ocak ayında uçak bileti fiyatları daha düşük. Hollanda ve Fransa'ya Şubat, Portekiz'e ise Mart ayında daha uygun fiyatlarla bilet bulmak ve satın almak mümkündür.

Son olarak yurtdışı için bilet satın alma işleminizden önce de mutlaka karşılaştırma sitelerini ve mobil uygulamaları kullanmanız önemlidir. Bu sayede farklı havayollarının seferlerini listeleyebilir ve en uygun uçuşa daha kolay ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamamız "Uçak bileti by Enuygun" sayesinde her nerede olursanız olun en uygun seferlere saniyeler içinde ulaşarak biletinizi satın alabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat