Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Word 2013'te dosya paylaşma özelliği nasıl kullanılır?

2,416
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Word 2013'te dosya paylaşma özelliği nasıl kullanılır?

Word 2013'te çalıştığınız belgeleri SkyDrive kaydedebilirsiniz. Ayrıca SkyDrive'a kaydettiğiniz belgeleri online olarak başka insanlarla paylaşabilirr ve üzerinde düzenleme yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Bunun için şu adımları takip edin:

Oluşturduğunuz herhangi bir word 2013 dokümanı içinde sol üst köşede bulunan "Dosya" menüsene tıklayır. Açılan bardaki "Paylaş" sekmesine tıklayın. Şimdi karşınıza "Başkalarını  Davet Et" diye bir seçenek çıkacak. Bunu seçerseniz, dosyayı Microsoft hesabı olan kişilerle doğrudan paylaşabilirsiniz. Sağdaki alana dosyayı paylaşacağınız kişinin adresini girin ve alttaki paylaş butonuna tıklayın. Artık bu kişi sizin gönderidğiniz dosyayı okuyabilir ve üzerinde düzenleme yapabiliriz.

Word 2013 Paylaş sekmesi altındaki başka bir seçenek de "Paylaşım Bağlantısı Al" seçeneğidir. Bu seçeneği tercih ederseniz Word arkadaşınıza dosyanın buluttaki konumuna ilişkin bir link oluşturur. Sizin herhangi bir yolla linki gönderdiğiniz kişiler bu linke tıklayarak dosyaya erişebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat