Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Wing Chun Kung Fu'nun iş hayatı için yararları nelerdir?

2,802
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Wing Chun Kung Fu'nun iş hayatı için yararları nelerdir?

Wing Chun, kişinin kendini tanıma yolculuğunda önemli bir rehberdir. Bedenini tanıyan, bedeni ve ruhu arasında bir ilişki kuran ve zihni ile bedenini yönetebilen insan kendi ile daha barışık olur. Kendi ile barışık olan insan da iş hayatında ve özel yaşamında çok daha başarılı olur. Stres, çatışma ve yorgunluğa neden olan unsurlar kişinin hayatından uzaklaşır.

Wing Chun Kung Fu öğrenen kişi, iş hayatında karşılaştığı krizleri daha iyi yönetebilir, karışık durumlar ile baş edebilir, hayır demeyi öğrenir ve diğer insanlarla daha kolay iletişim kurar. Wing Chun Kung Fu odaklanma becerisini de artırır. Wing Chun bilen kişinin refleksleri de hızlanır. Bu reflekselere sahip olmak kişinin iş hayatında da benzer refleksler geliştirmesini sağlar. 

Wing Chun stres yönetimi sters yönetimi için de kullanılabilir. Çünkü wing Chun beklentisizlik halini yaratmayı amaçlar. Kişi beklentisiz olduğu için strese de girmez, ani gelişen olaylara çabuk ve doğru tepkiler verir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat