Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

WhatsApp nasıl kullanılır?

26,557
kez izlendi
Puan: 2.60 / 5
WhatsApp nasıl kullanılır?
WhatsApp internet tabanlı bir mesajlaşma ve dosya paylaşımı uygulamasıdır. WhatsApp kullanabilmek için kullanıcının mobil internet ya da Wi-Fi bağlantısı olmalıdır.

WhatsApp ilk kullanımda kullanıcının kişilerinizi ontrol eder. Kişileriniz arasında başka WhatsApp kullanıcıları varsa bunları bulup size gösterir ve listeye ekler. Kullanıcı da doğrudan bu insanlarla mesajlaşmaya başlayabilir. İsterse listesindeki isimlerle grup sohbeti yapabilir veya onlara cinazlarıdaki dosyalardan gönderebilir.

WhatsApp kullanıcıları işletim sisteminden bağımsız olarak birbirleriyle ücretsiz mesajlaşmalarına olanak tanır. Yani Android kullanıcıları ile iOS kullanıcıları veya BlackBerry kullanıcıları ile Symbian kullanıcıları birbirleri ile mesajlaşabilir ya da fotoğraf paylaşabilir.

Teknoloji Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat