Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücudumuzun her yerinin eşit derecede bronzlaşması için nelere dikkat edelim?

312
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vücudumuzun her yerinin eşit derecede bronzlaşması için nelere dikkat edelim?

Vücudumuzun her yerinin eşit derecede bronzlaşması için, mayo tercih ediyorsak aynı tarzda mayolar, bikini tercih ediyorsak aynı modelde bikiniler ile güneşe çıkmaya dikkat etmeliyiz. Farklı modellerde bikiniler veya mayolar ile güneşe çıkmamaya özen gösterirsek sadece güneş altında yürümek bile bronzlaşmak için yeterli olur. Denize girmek, denizde yüzmek denizin üzerindeki ışının denizin yaklaşık 1 buçuk metre altına gireceği için bizim bronz bir tene sahip olmamızı sağlayacaktır.

Vücudun her bölgesinin eşit bronzlaşması için güneşin dik olarak geldiği öğle saatlerini değil, sabahın erken saatlerini ya da öğlen 16:00'dan sonra herhangi bir saati tercih etmeliyiz. Bu saatlerde deniz kenarında veya kumsalda yürümek hem spor açısından hem de cildimizin her bölgesinin eşit derecede güneş ışığı alarak eşit bronzlaşması açısından faydalı olabilir. Deniz kenarında yürümek kadar denize girmek ve yüzmek de aynı model bikini veya mayo tercih edilmesi durumunda vücudumuzun eşit bronzlaşması açısından fayda sağlayacak aktivitelerdir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat