Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

V-Pills Gold nasıl kullanılmalı?

10,649
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

V-Pills Gold nasıl kullanılmalı?

V-Pills Gold, anlık performansa yönelik bir ürün değildir. V-Pills Gold ile cinsel performasta olumlu yönde etki sağlayabilmek için ürünün en az 3 ay düzenli kullanılması gerekir. Bu da sabah ve akşamları 1'er kapsül şeklinde tok karnına kullanılarak sağlanır. Düzenli kullanıldığında V-Pills Gold'un erkeklerde cinsel performans sonuçları daha kalıcı ve daha memnun edici olacaktır. 

Doktor kontrolü sonucunda, doktorunuz herhangi bir şekilde V-Pills Gold kullanımını önerdiyse, ilacın doktorun önerdiği dozda ve sıklıkta, doktorun uygun bulduğu süre boyunca kulllanılması gerekir.

Erkeklerde cinsel performans artışı ve buradaki etkilerin daha güçlü bir şekilde devamı isteniyorsa ilaçla tedaviye devam edilebilir. Erkeklerde performans ve ereksiyon sorunlarına karşı uzmanlar tarafından önerilen asıl tedavi şekli, en az üç ay olarak belirlenmiştir. 3 ay sonunda istenen performansa ulaşacağınızı sizler de görebilirsiniz. 

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat