Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

V-Pills Gold kullanmanın zararı var mı?

8,325
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

V-Pills Gold kullanmanın zararı var mı?

V-Pills Gold, yüzlerce yıldır araştırılarak tespit edilmiş, insan sağlığına faydası olan vitaminlerin ve bitkisel ekstratların günümüzde en iyi şekilde formüle edilip biraraya getirildiği yeni bir üründür. V-Pills'in şimdiye kadar bilinen herhangi bir kötü etkisi tespit edilmemiştir. Bu ürünü kullanacak kişilerin dikkat edilmesi gereken ana husus, içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hiperaktivite ve alerji reaksiyonunun olup olmadığına bakmasıdır. Eğer böyle bir alerjik durum varsa, doktora başvurulmalı ve ürün, doktor kontrolünde, hekimin belirleyeceği dozda ve sıklıkta kullanılmalıdır. 

V-Pills Gold'un erkeklerde cinsel performans ve ereksiyon sorunlarına karşı başarılı sonuçlar vermesi için önerilen kullanım şekli, en az 3 ay kullanmak şartıyla, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere ve tok karnındadır. Ürünün aç karnına alınması ufak alerjik reaksiyonlara veya midede rahatsızlığa neden olabileceğinden mutlaka tok karnına alınması gerekir. 

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat