Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Volvo V40 nasıl bir otomobil?

3,392
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Volvo V40 nasıl bir otomobil?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi beşinci bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının yirmi beşinci bölümündeki konuklarından ilki Volvo V40.

Sedan arabaların popülaritesinden sonra artık günümüzde hatchback arabaların da giderek dikkat çekmeye başladığını söyleyebiliriz. Volvo V40 genç nesil hatchback arabalar arasında dikkat çekiyor.

Volvo V40, 1.6 dizel otomatik versiyonuyla sizlerle.

Volvo V40 1.6 olması ile düşük hacimli, motor gücü ideal ve otomatik şanzımanı ile sürüş keyfi veren yeni bir model. Volvo Rdesign ise özel donanımı ile dikkat çeken farklı özelliklere sahip bir araba modeli. Rdesign ile arabamız çok daha sportif ve estetik. Bu modelle aerodinamik pek çok özellik de araba tasarımına eklenmiş.

Otomobil ekranı renkli ve tüm kontroller ekran vasıtasıyla yapılabiliyor. Medya merkezi son derece işlevsel, cep telefonumuza ise yine ekran aracılığıyla kolaylıkla bağlanabiliyoruz. Aynı şekilde iPod da bağlamak mümkün.

Arabadaki bir diğer özellik de hardiskin olması. Bu harddiske şarkı kaydedebilir ve Bluetooth ve USB ile müzik çalabiliriz. Elbette arabaki müzik sisteminin çok kaliteli olması bize müzik dinleme noktasında çok keyifli bir deneyim sunuyor.

Volvo V40'ta hız gösterge paneli de son derece kullanışlı. Dijital ekranın renkleri ve teması değişebiliyor. Otomobilin sağ tarafındaki gösterge panelinden ekonomik kullanımı seçerek enerji kullanımını da düşürebiliyoruz.

Volvo V40 tasarımıyla dikkat çekiyor. Özellikle Rdesign modelindeki koltuk tasarımında yarı deri yarı güderi kullanılmış. Bu da savrulma ve kaymayı engelliyor. Konfor ve görsel açından da son derece etkileyici. Gümüş renk ön aynalar, çift egzoz, sert süspansiyon da diğer özellikler arasında.

İş güvenliğe gelince Volvo innovatif girişimleriyle dikkat çeken bir marka. City Safety özelliği ile 50 km'nin altına düşen seyirlerde  otomobil karşısına çıkan engellerde ani fren yapabiliyor. Pasif emniyet önlemlerine örnek olarak arka görüş kamerası verilebilir.

115 beygir, 1.6 dizel motor ise çok iyi bir performansa sahip. Volvo V40, yakıt ekonomisi sunuyor, atak ve işlevsel. Otomobil fiyatı ise daha makul ve ekonomik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat