Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Volkswagen Tiguan Cup özellikleri nelerdir?

62,371
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Volkswagen Tiguan Cup özellikleri nelerdir?

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının altıncı bölümündeki konuklarından ilki, ilk olarak 2007 yılında çıkan ve 2014'te iyi bir makyajdan geçen Volkswagen Tiguan 1.4 Cup. Serinin makyajlanmış, güncel olan bu versiyonu ile sizi minik bir seyahate çıkarıyoruz.

Şehir içinde çok uzun saatler otomobil kullanmamız gerekiyorsa, çoluğumuz çocuğumuz varsa ya da çok eşya taşıyorsak Volkswagen Tiguan'ın da içine dahil olduğu crossover segmenti çok uygun. Ne tam arazi aracı ne de küçük otomobil olan bu tür araçlara crossover deniyor. Bir diğer adı ise kısaca SUV olarak adlandırılan sport utility vehicle. Volkswagen Tiguan, SUV'un başarılı temsilcilerinden biri. Yine bu kategoride belki daha önceden aşina olduğunuz ve güzel satış rakamları yakalayan Nissan Qashqai'nin KIA'nın Sportage'ı var. Dolayısıyla burada çekişme her zamankinden daha yüksek. Çünkü bugünlerde bu sınıf çok gözde. Volkswagen de tabii ki burada markasının ve Alman otomobili olmasının prestijini kullanıyor. Zaten otomobile Alman bakışını Tiguan'ın içinde hemen görebiliyorsunuz; iç mekanın çatık kaşlı bir tasarımı var ancak her şey olması gerektiği gibi, malzeme kalitesi ve işçilik son derece yüksek bir seviyede.

Tiguan'ın içine girdiğinizde, dışında yarattığı o soğuk havadan kurtuluyor, içeride daha lüks, elegan ve keyifli bir havaya bürünüyorsunuz. Tiguan için radikal bir değişiklik bekleniyor ancak şu hali ile güncel Golf'ün teknolojik olarak gerisinde kaldığını söylemek rahatlıkla mümkün.

Volkswagen Tiguan Cup özellikleri

Farklı iç ve dış tasarımı ve özel logosuyla ayrılan Tiguan 1,4 Cup'ta 18 inç New York Alüminyum alaşımlı jantlar, panaromik açılır tavan, Bi-Xenon farlar ve LED stop lambaları gibi birçok ekipman standart olarak sunuluyor. Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla alınabiliyor. Yeni Volkswagen Tiguan CUP, 1,4 TSI 122 PS BMT Manuel ve 1,4 TSI 160 PS BMT DSG motor seçenekleri ile de tercih edilebiliyor. Tiguan CUP, ilk etapta farklı dış tasarımı ile dikkat çekiyor. 

En çok tercih edilen Sport & Style donanımından farklı olarak Tiguan CUP serisinde, 18 inç New York alüminyum alaşımlı jantlar, R-Line arka spoyler, LED stop lambaları ve Bi-Xenon farlar sunuluyor. 

Tiguan CUP ön çamurluklarda yer alan krom amblemlerle ve özel marşpiye kaplamalarıyla da öne çıkıyor. Tiguan CUP'ta panaromik açılır cam tavan ve bluetooth audio özellikli mobil telefon hazırlığı da yer alıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat