Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vibratör nasıl kullanılır?

167,997
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vibratör nasıl kullanılır?

Cinsel fantezi ürünlerinden vibratör yapay penistir. Vibratör, titreşimli yapay penistir. Titreşimsiz olanlarına da dildo denmektedir. 
Vajina içi kullanımı yanı sıra vajina dışı kullanıma uygun vibratörlerde mevcuttur. Vajina dışı kullanımı olan vibratörler daha çok klitorel uyarım için tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Vibratör kullanımında, mastürbasyon yapan kişinin neden haz aldığını bilmesi ve kendi vücudunu iyi tanıması olması oldukça önemlidir.

Vibratörler tek bir formda olmayıp farklı şekillerde tasarlanmış olanları mevcuttur. Alırken kendilerine görsel olarak hoş gelen, uygun boyutlu ve %100 insan sağlığına uygun malzemelerden yapılmış olmalarına, yıkanabilir olmalarına dikkat edilmelidir.

Vibratör kullanımı sırasında mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanılmalıdır. Vibratörün %100 tıbbi standartlara uyan silikondan üretilmesi insan sağlığı açısından çok önemlidir. 

Vibratör şarja takılı durumdayken kullanılmamalıdır. Vibratörün kullanılmadığı zamanlarda da içinde pil bırakılmamasına dikkat edilmelidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat