Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vazerlipoliz ile lazerlipoliz arasındaki farklar nelerdir?

2,106
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vazerlipoliz ile lazerlipoliz arasındaki farklar nelerdir?

Yüksek teknolojiyi kullanarak bölgesel kilo fazlalarımızda kurtulabiliriz. Buna lazerlipoliz diyoruz. İlk çıkan lazerlipoliz ürünleri oldukça güçsüzdu. Hacim olarak söylersek 5 walt'luk aletlerden günümüzde 40 walt'luk aletlere gelmiş durumdayız. Etkileri çok güçlü ve lazerlipoliz uygulaması ile 10 dakika gibi kısa bir süredece 1 litre kadar yağ travmasız bir şekilde eritilebilir. Bunu yapan 4 - 5 adet teknoloji var. Birçoğu lazer ya da lazerimsi teknolojileri kullanırken, vazerlipoliz uygulamasında ultrason dalgaları kullanılıyor. Bu 3 - 4 çok güçlü ürünün hepsinde lazerlipoliz uygulamasındaki benzer etkileri yakalamak mümkün. Yani, kabaca 10 dakika içerisinde 1 litre yağ eritmeyi hepsi başarıyor diyebiliriz. Ama aralarında ufak farklar oluyor. Örneğin, bazılarının deriyi toparlama başarısı daha yüksek, bazıları ise tam standart lazer. 

Vazerlipoliz ile yağların dolgu malzemesi olarak kullanılabilmesi

Vazer'in diğer uygulamalardan farkı erittiği yağlar vücudumuzda dolgu malzemelesi olarak kullanma şansı vermesi. Erittiği yağlar canlılıklarını koruyor. Bu, fizyolojik bir özellik. Klasik lazerlipoliz teknikleri kullandığında enerjilerini yağa aktardıklarında o yağın vücuttan atılması şart değil ama biz genellikle o yağı alıyoruz çünkü aletler çok güçlü, enerji çok güçlü; yüksek miktarda yağ eritiyoruz. Bu, yüksek miktarda eriyen yağ vücutta atılırken karaciğer ve böbreğe yüklenmemek için alıyoruz. Oysa, almasak bile o yağ mutlaka atılacak. Lazer ve lazer türevlerinde yağın orada yaşama şansı yok. Vazerde iş biraz daha farklı. Vazer yağları ultrason (ses) dalgaları ile eritiyor ama bu dalgalarla eriyen yağlar halen canlı. Bu nedenle erittiğiniz yağları almanızda fayda var. Çünkü canlılıklarını sürdürüyorlar. Küçük hacimli bir yer çalışıyorsanız lazerlipolizde bu yağı orada bırakabilirsınız, vücut bunu atacaktır ancak vazerlipoliz ile bunu yapacaksınız alan küçük bile olsa eriyen yağları oradan almak gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat