Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Varşova'da nerelerde konaklayabiliriz?

359
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Varşova'da nerelerde konaklayabiliriz?

Varşova'da konaklamak için çok çeşitli seçeneklerden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Konaklamak için en uygun bölge Stare Miasto denilen bölgedir. Bu bölgede daha çok ev kiralama sistemini tercih edebilir, daha uygun fiyatlı konaklama şansı bulabilirsiniz. Lüks oteller ise daha çok kentin modern bölgesinde yer alır ve kentin bu bölümündeki yeni yapılmış lüks binalar da kiralanabilmektedir. Eğer kalabalık bir grup olarak Varşova'ya gidiliyorsa bu binaları kiralamak daha uygun maliyetli bir seçenek olabilir.

Bunlar dışında kentin en önemli alışveriş caddesi de olan Nowy Swiat Caddesi'nde de konaklama için uygun oteller vardır. Ancak unutmamak gerekir ki buradaki oteller, şehrin diğer bölgelerindeki otellere göre daha yüksek fiyatlıdırlar.

Varşova'da konaklama için tercih edilebilecek bir diğer bölge de Ghetto bölgesidir. Buradan eski kent merkezine gitmek için toplu yaşımayı kullanmanız gerekecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat