Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajinamızın temiz olduğunu nasıl anlarız?

81,243
kez izlendi
Puan: 4.78 / 5
Vajinamızın temiz olduğunu nasıl anlarız?
Vajinada akıntı şikayeti yoksa, olsa bile akıntılar berrak ya da en fazla krem rengiyse ve vajinal akıntılarda kötü koku yoksa kişinin akıntıarı fizyolojik akıntılardır. Bu durumda vajinada bir hastalık söz konusu değildir. Ancak zaman zaman vajinada kötü kokulu akıntılar meydana gelebilir ve kötü kokulu vajinal akıntılar bazı enfeksiyonların habercisi olabilir.
Vajinada enfeksiyon belirtileri;
- Kötü kokulu akıntılar
- Aşırı akıntı
- Vajinada yanma ve kaşınma şeklinde sıralanabilir. Bu ve benzeri bazı şikayetlerde vajinada bir enfeksiyondan bahsetmek mümkündür ve vakit kaybetmeden bir jinekoloğa görünmek gerekir.

Dış genital bölge genellikle vajina ile bir tutulsa da aslında vajinadan tamamen ayrı bir bölegedir. Bu bölgenin temizliğinden emin olmak için yapılması gereken belli bir şey yoktur. Bölge günlük olarak temizlendiği müddetçe dış genital bölgenin temiz olduğundan emin olabilirsiniz.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat