Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajinal orgazm ile klitoral orgazm arasındaki farklar nelerdir?

568,774
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Vajinal orgazm ile klitoral orgazm arasındaki farklar nelerdir?
Orgazm bir kere bütün bir şey, sevişmenin başından sonuna kadarki tüm süreç. En sonunda bizim halk arasındaki deyimle boşalma diye tanımladığımız yani hazzın en üst noktasını genellikle orgazm olarak algılıyoruz ama genel bizim kabul ettiğimiz orgazm bütünü.

Klitoristen alınan haz orgazma ulaştırır

Hazzın en son noktasını vajina ya da klitoristen alabilirsiniz. Klitoris vajinanın bir baklava dilimi diye düşünürsek vajinanın en baş noktasıdır, ki penisle aynı hassasiyete sahiptir ve kadının orgazma, anladığınız anlamda hazzın en üst noktasına hazırlanmasında ve ulaşmasında çok önemli bir etkendir.

Genellikle de kadınlar ilk cinsel yaşantılarının başladığı tarihlerden itibaren belli bir deneyim, sıklık ve kendini tanıma süreçlerine gelene kadar da klitorel orgazm olurlar. Doğal yaşam süreci, deneyimler ve bize aktarılan bilgiler bize klitoral orgazmın % 99 kadının yaşadığı doğal ve keyifli bir şey olduğunu gösterdi.

Klitoral orgazmın keyfini çıkarın

Klitoral orgazmın keyfini çıkarmak ve vajinal orgazma takılmamak gerekiyor. Vajinal orgazm yakalanabilir bir şeydir. Ama vajinal orgazmla da yakaladığınız şey bir kaslarınızın yapısı, iki yine klitorisinizin yapısıyla ilintili bir şey. Çünkü penis vajina içinde klitoral sapa dokunduğu zaman o hazzın en üst noktasındaki keyfi alıyorsunuz. Yani yine iş klitoriste bitiyor.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat