Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Emre Üstünuçar Terapist
Terapist

Emre Üstünuçar

1 Program
23143 İzlenme
1 Cevap
0 UZMANTV Ödülü
Emre Üstünuçar; Terapist, Entelekya Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. Kurucu Ortağı ve Eğitim Danışmanı, KnowMe Türkiye Temsilcisi ve Eğitmeni.

İstanbul Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nü tamamladıktan sonra, pazarlama yüksek lisansını California State Üniversitesi'nde yaptı.

Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie'de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarına katıldı.

İlk satış deneyimini çokuluslu LR Cosmetic şirketinin Türkiye satış ekibinde yer alarak edinen Üstünuçar, aynı dönemde ürün, organizasyon ve geliştirme seminerlerini yönetti.

2003 yılında KnowMe uygulamasınının Türkiye temsilciliğini alarak eğitmen oldu.

2004 yılının Ocak ayında ise FranklinCovey şirketinin "Focus: Yüksek Önceliklerinize Odaklanma" zaman ve hayat yönetimi seminerinin Türkiye'deki üç lisanslı eğitmeninden biri olmaya hak kazandı.

Entelekya Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.'nin kurucu ortağı ve eğitim danışmanı olan Üstünuçar, 2004 yılından bu yana, dünyada 40 ülkede, %62 başarı oranı ile uygulanan Allen Carr yöntemini Türkiye'de başarıyla uyguluyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın programları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin