Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Tülin Kermen Stil ve Alışveriş Danışmanı
Stil ve Alışveriş Danışmanı

Tülin Kermen

1 Program
145306 İzlenme
8 Cevap
1 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Tülin Kermen; Stil ve Alışveriş Danışmanı, Diyalog Anlatım İletişim Eğitmeni.

1967 yılında İstanbul'da doğdu. London School of Make Up'ta sinema - televizyon, sahne makyajı dalında eğitim aldı.

Londra'dan sonra, Neighbourhood Playhouse Akademisi'nde tiyatro oyuncusu olmak için New York'a gitti. Daha sonra Los Angeles'a, University of California Extention'da TV-Sinema okuyarak "görsellik" konusunda bilgi sahibi oldu.

Ardından Türkiye'ye döndü. Uzun yıllar fotoğraf çekimleri ve reklam filmlerinde makyaj uzmanlığı ve prodüksiyon yaptı. TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarında görev aldı.

Gazete Pazar'ın stil sayfalarında alışveriş, kime ne hediye almalı ve stil konusunda yazılar yazdı. İlk olarak bir iki arkadaşına yardım etmekle başlayan stil danışmanlığı kariyeri "porttakal.com" internet sitesinde yazdığı yazılarla sanal boyuta taşıdı ."Tülin'in Alışveriş Torbası" isimli bu interaktif sitede 18 ay boyunca yazıştı.

Radyo Female'de alışveriş programları hazırlayıp sundu. Halen ülkenin önde gelen firmalarına dış görünüşleriyle iş kimliklerini birleştirerek verimlerini nasıl artırabilecekleri konusunda eğitimler veriyor.

Bu arada bireysel başvuranlara; stil danışmanlığı, renk analizi, alışveriş ve gardırop danışmanlığı hizmetleri vermekten de son derece keyif alıyor. Uzun yıllardır zevkle yaptığı Diyalog Anlatım İletişim'de imaj danışmanlığı hocalığına da devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın programları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin