Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Melike Çarpatan Stil Danışmanı
Stil Danışmanı

Melike Çarpatan

20 Program
237921 İzlenme
128 Cevap
6 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
100 sorudan fazla cevapladı.
Melike Çarpatan; Stil Danışmanı.

1981 yılında İstanbul'da doğdu. Tercüman Koleji'nden mezun oldu. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İngilizce Tekstil Tasarımı ve Teknolojileri Bölümü'nü "yüksek onur öğrencisi" olarak tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi'nde pazarlama iletişimi ve halkla ilişkiler üzerine yüksek lisans yaptı.

2000 yılında Japonya'da bir süre tekstil fabrikasında desen tasarımı yaptı, eski İslam Türk motifleri ve Japon motiflerinin kombinasyonundan tasarladığı desen, Türk-Japon Dostluk Ödülü almaya layık görüldü. 2001 yılında, ihracat yapan bir tekstil firmasının, tasarım ve pazarlama departmanında başladığı kariyerini, 2010 yılına kadar ihracat tasarım ve pazarlama direktörü olarak sürdürdü.

2010 yılından 2012 yılına kadar markalaşma üzerine çalıştı ve bir Türk markasının Danimarka'daki markalaşma çalışmalarına genel koordinatörlük yaptı.

12 senelik tekstil tasarım ve konfeksiyon tecrübesi ile hayallerinin peşinden gitmeye karar veren Melike Çarpatan 2012 başında, tüm okul ve kariyer hayatının asıl amacı olan, Dolabimiseviyorum.com sitesini kurdu. Aynı zamanda anne de olan Melike Çarpatan'ın Ceylin adında 2 yaşında bir kızı var.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin