Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Özgür Erdursun Sosyal Güvenlik Uzmanı - SMMM
Sosyal Güvenlik Uzmanı - SMMM

Özgür Erdursun

24 Program
284810 İzlenme
130 Cevap
3 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
100 sorudan fazla cevapladı.
Özgür Erdursun; Sosyal Güvenlik Uzmanı, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir.

1979 tarihinde Ardahan'ın Göle ilçesinde doğdu. Bursa Nilüfer Ticaret Meslek Lisesi'nin ardından üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamladı. 

Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir ve Sosyal Güvenlik Uzmanı olan Erdursun, çeşitli firmaların üst düzey muhasebe müdürlüğünü yaptı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajını tamamladı ve serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatını alarak Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'na kaydını yaptırdı. 

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel'den sosyal güvenlik konularında eğitim aldı, daha sonra Ali Tezel Sosyal Güvenlik Müşavirliği Bursa Ofisi'nin Sosyal Güvenlik Uzmanı oldu. Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği'nin hazırladığı sınavı kazanarak sosyal güvenlik uzmanı sertifikasını aldı ve Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği'ne kayıt oldu.

Sosyal güvenlik konularında gazetede köşe yazarlığı da yapan Erdursun, www.ozgurerdursun.com.tr internet sitesinin sahibidir. Nilüfer Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği'nde başkanlık yapmakta ve sosyal güvenlik ve mali müşavirlik konularında özel ofisinde mesleğini sürdürmektedir. 

Başta yurtdışı borçlanma ve emeklilik konuları olmak üzere sosyal güvenlik konularında yurtiçi ve yurtdışında çalışmalar yapıyor ve seminerler veriyor. Bunun yanı sıra sosyal güvenlik konularında her hafta televizyon ve radyo kanallarında programlar yapıyor. Erdursun, Bursa'daki özel bürosunda sosyal güvenlikle ilgili konularda profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.
Hepsini Göster
Telefon
0224 224 39 27 - 0543 625 5 625
Web sitesi
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin