Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Yasemin Soysal Sağlıklı Yaşam Eğitmeni
Sağlıklı Yaşam Eğitmeni

Yasemin Soysal

2 Program
351212 İzlenme
11 Cevap
5 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Yasemin Soysal; Sağlıklı Yaşam Eğitmeni.

İzmir'de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi'nden derece ile mezun oldu. 2002 yılında NLP uygulayıcılığı yetkinliğini edindi. Daha sonra NLP eğitmenliği yetkinliğine ulaştı.

Lions, Rotary kulüpleri, üniversite eğitim günleri, kadınlar birliği gibi birçok kurum ve kuruluşta eğitim verdi. Bu süre içinde, Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sporda Psikososyal Alanlar Anabilim Dalı'nda, yüksek lisans programını kazandı.

Üniversite bünyesinde yaptığı bilimsel çalışmalar sonucu ortaya koyduğu Zihin Potansiyelleri ve Zayıflama Programı büyük ilgi gördü. Bu çalışma, basında daha çok "zihin gücü ile zayıflama", "düşünce gücü ile yeni bir kadın yaratma" adı altında geçti.

1000'e yakın kilo problemi yaşayan kişi ile çalışma yaptı. Bu süreç içinde yüksek lisans tezini tamamladı. Türkiye'de zihin gücü, zayıflama programlarının yaratıcısı olan Soysal, aynı zamanda yaptığı bilimsel çalışma ile Türkiye'de ilk defa zihin gücünün zayıflama üzerindeki başarısını bilimsel olarak kanıtladı. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde "hedefe odaklanma, başarı stratejileri" üzerine öğretim üyesi olarak görev aldı.

Show TV, Show Max kanalında, Burcu Kara ve ekibi ile birlikte zayıflama, kişisel gelişim, kadın üzerine televizyon programı yaptı. Danışanlarına eğitim seminerleri düzenledi.

Halen, "Zihin Gücü İle Zayıflama" yöntemini kullanarak, kendisine başvuran kilo problemi olan insanlara eğitim veren Yasemin Soysal'ın şimdiye kadar "Tek Şişman Beyniniz" ve Tek Suçlu Beyniniz" ve "Ruhunu Dinle, Bedenini Doyur" adlı 3 kitabı yayımlandı.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin