Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Dr. Mustafa Menteş Radyoloji Uzmanı
Radyoloji Uzmanı

Dr. Mustafa Menteş

2 Program
119899 İzlenme
13 Cevap
1 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Mustafa Menteş; Radyoloji Uzmanı, Doktor.

1967'de Edirne'de doğdu. 1984 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun oldu. Tıp eğitimine 1984 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlayan Mustafa Menteş, 1990 yılında okulu ikincilik ile bitirdi.

1990 - 1992 yılları arasında Uzunköprü Merkez Sağlık Ocağı başhekimliği görevinde bulunan Menteş, uzmanlık eğitimini 1992 - 1998 yılları arasında Avusturya Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde aldı.

MRI ve BT konularında uzman olan Dr. Menteş, 1998 yılında Türkiye'ye dönerek İstanbul Alman Hastanesi'nde kesitsel görüntüleme bölümü sorumlusu olarak çalışmaya devam etti. Dr. Menteş, 2002 yılında Alman Hastanesi'nin Radyoloji Bölüm Başkanı oldu.

"Türkiye'de ilk defa kardiyak BT incelemelerini gerçekleştiren kişi" unvanını alan Dr. Menteş, 2007 yılından bu yana Universal Hospitals Group Radyoloji Koordinatörü olarak görev yapıyor. Pek çok uluslararası tıp dergisinde yazıları yayımlanan Dr. Mustafa Menteş Avrupa Radyoloji Derneği üyesidir.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın programları

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin