Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Ayşe Kayhan Psikolog
Psikolog

Ayşe Kayhan

12 Program
18103430 İzlenme
62 Cevap
7 UZMANTV Ödülü
3Cevapları 15 milyondan fazla izlendi.
3Cevapları 6000 kezden fazla faydalı bulundu.
50 sorudan fazla cevapladı.
Ayşe Kayhan; Psikolog, Terapist.

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klinik Psikoloji Bölümü'nü bitirdi ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne devam etti.

Çapa Tıp Fakültesi'nde başladığı profesyonel yaşamına, UNESCO bünyesinde halk sağlığı eğitimi alarak devam etti. AID France & World AIDS Foundation projesinde eğitimci programına katıldı.

1991 yılından itibaren Elis Danışmanlık'ta serbest klinik psikolog - terapist ve eğitimci olarak çalışma yaşamına devam etti. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri İhtisas Programı'nı tamamladı.

Eğitim teknikleri uzmanı olarak, "iletişim, satış ve pazarlama teknikleri, yönetsel eğitim teknikleri ve sistem analizi" konularında eğitimler vermeyi sürdürdü.

Türk Psikologlar Derneği ve CETAD üyesi olan Ayşe Kayhan, Mor Çatı altında "cinsel ayrımcılık, şiddet ve cinsel yaşam" konuları ile ilgili seminerler düzenledi ve AIDS Savaşım Derneği ile birlikte gençlik eğitimi projelerinde görev alan Kayhan'ın sağlıklı cinsel yaşam ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda davranış geliştirme üzerine yazı ve makaleleri bulunuyor.

Halen eğitimciliğe devam eden Ayşe Kayhan 2003 yılından bu yana Terapi İstanbul Kliniği'nde psikolog - terapist olarak profesyonel yaşamına devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin