Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Harun Yamanlar Model Trenler Kulübü Kurucusu
Model Trenler Kulübü Kurucusu

Harun Yamanlar

3 Program
141069 İzlenme
15 Cevap
2 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Harun Yamanlar; Model Trenciler Kulübü Kurucusu, Boğaziçi Üniversitesi Turizm Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Mezunu.

1958'de İstanbul'da doğdu. 1981 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm Bölümü'nü ve 1986 yılında ise İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu'nu bitirdi.

Yaşamının çocukluktan başlayarak hemen her döneminde ve ticaret hayatında hobileri ve hobileri olan insanlarla iç içe yaşadı ve yeni hobilerin ülkemizde tanıtılmasına yardımcı oldu. Türkiye'de daha önce bilinmeyen birçok hobisini işi haline getirerek ülkemize tanıttı.

1983 yılında kurmuş olduğu Proses Elektronik Türkiye'de bir ilk olarak elektronik "do-it-yourself" (kendin yap) kitlerini üretti. 2000 yılında Türkiye'nin ilk slot car kulübünü kurdu, diğer kulüplerin ve slot car yarış pistlerinin yaygınlaşması için çalıştı.

2006 yılında Türkiye'nin ilk Model Trenciler Forumu'nu ve Model Trenciler Kulübü'nü kurdu. Kurmuş olduğu Model Trenciler Kulübü çeşitli mekanlarda geniş kapsamlı aktiviteler ile model tren hobisinin Türkiye'de tanıtılması ve yaygınlaşması için çalışmalarına devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin