Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Op. Dr. Abdülkadir Göksel KBB Uzmanı
KBB Uzmanı

Op. Dr. Abdülkadir Göksel

22 Program
2210582 İzlenme
106 Cevap
4 UZMANTV Ödülü
Cevapları 1 milyondan fazla izlendi.
100 sorudan fazla cevapladı.
Abdülkadir Göksel; Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Operatör Doktor, Kulakburunbogaz.com Editörü.

1969 yılında Gaziantep'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep'te tamamladı. 1987 yılında Istanbul Tıp Fakültesi'ne girdi. Fakülte yıllarında İngiltere ve İspanya'da klinik stajlar ve çalışmalar yaptı.

1993 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden tıp doktoru olarak mezun oldu. 1998 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlığını aldı.

Uzmanlık eğitimi yıllarında horlama ve uyku apnesi, fonksiyonel burun cerrahisi konularına özellikle ilgi duydu ve bu konularda araştırmalar yaptı. Bu süre içinde yurt dışı ve yurt içinde otuzdan fazla kongre ve kursa tebliğ ve posterler ile katıldı.

Royal College of Surgeons in Ireland'da yüz plastik cerrahisi ile ilgili çalışma yaptı ve birçok kadavra üzerinde çalıştı.

Avusturya'da Center of Anatomy and Cell Biology of Vienna Medical University'de yüz estetik cerrahisinin kendi alanında önemli isimlerinden Giovanni Botti ile birlikte çalıştı.

Her yıl Avrupa ve Amerika'da yapılmakta olan yüz plastik cerrahisi ve burun estetiği toplantılarına düzenli olarak katılan Göksel, Chicago'da Amerikan Rinoloji derneği başkanı Prof. Dr. Howard L. Levine'den sinüzit tedavisinde son derece yeni bir teknik olan Balon Sinoplasti eğitimi aldı.

European Academy of Facial Plastic Surgery, Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Fasyal Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Avrupa Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul Tabipler Odası üyesidir.

Göksel aynı zamanda kulakburunbogaz.com web sitesinin editörlüğünü yapıyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin