Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Doç. Dr. Kaan Kırali Kalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi
Kalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi

Doç. Dr. Kaan Kırali

3 Program
334350 İzlenme
21 Cevap
7 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Mehmet Kaan Kırali; Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı, Doçent Doktor, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Şefi.

1966 yılında Trabzon'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1984-1990 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okudu. Mecburi hizmetini SSK Okmeydanı Hastanesi'nde yaptı. Uzmanlığını Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 1992-1997 yılları arasında tamamladı.

1996-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans yaptıktan sonra 2002 yılında doçent oldu. İngiltere'deki Royal Bromton Hospital ve Ormond Street Sick Children Hospital ile Amerika'daki Cleveland Clinic'te kısa süreli olarak çalıştı.

350'nin üzerinde ulusal ve uluslararası bildirisi, 200'ün üzerinde ulusal ve uluslararası makalesi ve çeşitli bilimsel kitap bölümlerinde yazıları yayımlanan Doç. Dr. Mehmet Kaan Kırali, Van Yüksek İhtisas Hastanesi'nin kuruluşunda bulundu. Van Yüksek İhtisas Hastanesi ile Azerbaycan Bakü Merkezi Klinik Hastanesi'nin kalp damar cerrahisi kliniklerinde yöneticilik yaptı.

Koşuyol Heart Journal ile Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği ve Türk Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Derneği'nin dergilerinde editörlük, editör yardımcılığı gibi görevlerde bulundu, çeşitli bilimsel dergilerde hakemlik yaptı.

2002 yılından bu yana Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzman hekim, başasistan, doçent gibi çeşitli görevlerde yer alan Doç. Dr. Mehmet Kaan Kırali, 2005 yılından bu yana Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde klinik şefi olarak çalışıyor.

Mesleki dernek üyelikleri:
  • Türk Tabipler Birliği
  • Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği
  • Türk Kardiyoloji Derneği
  • European Association for Cardio-Thoracic Surgery
  • European Society of Cardiovascular Surgery
  • Asian Society of Cardiovascular Surgery
  • Society of Heart Valve Disease
  • International Society of Minimal Invasive Cardiac Surgery
  • Society of Thoracic Surgery
  • World Society for Pediatric and Congenital Heart Surgery
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin