Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Doğuş Aydın İngilizce Öğretim Uzmanı
İngilizce Öğretim Uzmanı

Doğuş Aydın

14 Program
264592 İzlenme
79 Cevap
7 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
50 sorudan fazla cevapladı.
Doğuş Aydın; İngilizce Öğretim Uzmanı, Öğrenci Koçu, Doğuş Aydın Eğitim Danışmanlığı Kurucusu.

Öğrenim hayatını İstanbul'da tamamladı. Davutpaşa Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'ne üçüncülük ile girdi. Öğretmenlik için gerekli olan pedagojik formasyonunu okuduğu dönemde aldı ve İstanbul'un çeşitli semtlerinde özel dersler vererek öğretmenliğe başladı.

2006 yılında dershanede eğitmenlik görevine başladıktan sonra çeşitli şirketlerin çalışanlarına, üst düzey yöneticilere, şirket sahiplerine dersler vererek tecrübesini arttırdı ve dersanede geçirdiği bir yılın sonunda genel koordinatör oldu.

İngilizce öğretirken kullandığı Magic Stick (Sihirli Çubuk) tekniğini süreç içerisinde öğrencilerinin üstünde deneyler yaparak ve katıldığı eğitimlerle buldu. 2009 yılında English4Life Turkey Dil Okulu'nu kurdu. Kurumundaki bu sürecin yanında 1000'e yakın öğrenciye eğitim verdi ve diğer eğitmenlere "İngilizce eğitmenliği" dersleri verdi.

2011 yılnda eğitmenlerle beraber özel insanlara özel eğitimler vermek için Doğuş Aydın Eğitim Danışmanlığı kurdu. Doğuş Aydın, halen kurumundaki çalışmalara ve İngilizce öğretim uzmanlığı ile öğrenci koçluğuna devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin