Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Prof. Dr. Murat Tuncer İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı
İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı

Prof. Dr. Murat Tuncer

4 Program
492440 İzlenme
22 Cevap
5 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Murat Tuncer; İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı, Profesör Doktor.

1956 yılında Kayseri'de doğdu. 1974 yılında Kayseri Lisesi'ni birincilikle bitirdi. 1974 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi. 1981 yılında dereceyle mezun oldu.

1981-1982 yıllarında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kan Merkezi yöneticiliği yaptı. 1982-1986 yılları arasında iç hastalıkları ihtisasını tamamladı.

Askerlik görevini 1986-1987 yıllarında Sivas Askeri Hastanesi'nde dahiliye uzmanı olarak yaptı.

1988-1989 yıllarında Kanada Toronto'da Wellesley Hospital Gastroenteroloji Kliniği'nde diagnostik ve terapötik endoskopi ve endoskopik onkoloji konularında gözlemci olarak bulundu.

1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda başasistan olarak göreve başladı. 1991 yılında gastroenteroloji yan dal uzmanlığını tamamladı ve aynı yıl üniversite doçentliğine yükseldi.

Profesörlük unvanını 1987 yılında aldı. Prof. Dr. Murat Tuncer'in bilimsel dergilerde yayınlanmış 120'den fazla makalesi, 57 adet poster ve oral prezantasyon şeklinde bildirisi ile birlikte toplam 157'den fazla bilimsel yayını bulunuyor.

Mesleki ilgi alanları arasında reflü, iltihabi bağırsak hastalıkları (ülseratif kolit-crohn hastalığı), peptik ülser, terapötik endoskopi, safra yolları hastalıkları ile fonksiyonel mide bağırsak hastalıkları, kabızlık ve ishal yer alan Tuncer, halen İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde çalışmaya devam ediyor.
Hepsini Göster
Telefon
0212 414 32 53
Web sitesi
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin