Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Prof. Dr. Pınar Kadıoğlu İç Hastalıkları ve Endokrinoloji Uzmanı
İç Hastalıkları ve Endokrinoloji Uzmanı

Prof. Dr. Pınar Kadıoğlu

12 Program
479686 İzlenme
64 Cevap
6 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
50 sorudan fazla cevapladı.
Pınar Kadıoğlu; İç Hastalıkları ve Endokrinoloji Uzmanı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji-Metabolizma ve Diyabet Bilim Dalı Öğretim Görevlisi, Profesör Doktor.

1965 yılında doğdu. 1983 yılında İstanbul Erkek Lisesi'nden mezun oldu. 1989 ylında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi.

1990-1995 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tıpta uzmanlık eğitimi aldı. 1996-1998 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji-Metabolizma ve Diyabet Bilim Dalı'nda yan dal ihtisasını tamamladı.

1998-1999 yıllarında Amerika'daki University of California-Los Angeles (UCLA) Cedars-Sinai Medical Center'da Dr. Shlomo Melmed sorumluluğunda araştırma asistanlığı yaptı.

Kadıoğlu'nun 1996 tarihli "Behçet Sendromunda Fenotip, Androjenler ve Hastalık Şiddeti Arasındaki İlişki" ve 2003 tarihli "Hipofizde Aromataz Ekspresyonu ve Prolaktinoma Gelişimi ile İlişkisi" başlıklı araştırma projeleri İstanbul Üniversitesi Araştırma Fonu tarafından desteklendi.

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden profesörlük unvanını aldı. Kadıoğlu halen İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji-Metabolizma ve Diyabet Bilim Dalı'nda çalışmalarına devam ediyor.

2004 yılından bu yana Adli Tıp Kurumu'nda ek görev yapan Kadıoğlu, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği, Androloji Derneği, Diyabet Obezite ve Beslenme Derneği, Pituitary Society ve Endocrine Society üyesi.
Hepsini Göster
Adres
Halaskargazi Cad. Uğurlu Saray Apt. No:114 Kat:1 D:2 Osmanbey, Şişli/İstanbul
Telefon
0212 219 61 13
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin