Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Şebnur Kuran Balcı Hint Astroloğu
Hint Astroloğu

Şebnur Kuran Balcı

2 Program
798770 İzlenme
25 Cevap
2 UZMANTV Ödülü
Cevapları 500 binden fazla izlendi.
Şebnur Kuran Balcı; Hint Astroloğu, Astrolog, Yaşam Koçu.

Türkiye'nin ilk Hint astroloğu olan Şebnur Kuran Balcı, biyoenerjist, taş ve renk terapisti ve yaşam koçu olarak çalışıyor. Hindistan'da Hint felsefesine dayalı 10 yıl eğitim gördü.

Türkiye'de, Hint felsefesine dayalı olarak Hint astrolojisi uyguladı. Aynı zamanda biyoenerjist olduğu için, kişilerin enerjilerine bakarak kişiye özel kullanmaları gereken renkler ve taşları da öneriyor. Bunun yanında Hindistan'da el çizgilerinin yorumuna yönelik aldığı eğitimlerle kişiye özel el haritası çıkarıyor.

Bu haritada birçok konuda kişileri gelecekte bekleyen gelişmeler konusunda bilgilendiriyor ve en önemlisi bu yolda karşılaşılan problemlerde nasıl gitmesi gerektiği konusunda astro yaşam koçluğu yapıyor.

Siyasal bilgiler fakültesi uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olan Kuran, kitle iletişim üzerine de master yaptı.

Bugüne kadar Hürriyet, Milliyet, Akşam, Sabah gibi birçok gazetede ve Elele, Cosmopolitan, Elle, Şamdan, Seninle, Future gibi dergilerde röportajları ve haberleri yer aldı.

Sabah ve akşam programlarına ve canlı yayınlara çıktı, seminerlere (Doğan Burada Dergi Grubu - Kadınlar Festivali, Retoforte Altın Fuarı - Dreams and Design vb.) katıldı. Program ve seminerlerde, konuk sanatçıların ve seyircilerin enerjilerine baktı, Hint astrolojisini canlı yayında da uyguladı.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin