Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Op. Dr. Naci Çelik Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Naci Çelik

2 Program
233544 İzlenme
11 Cevap
3 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Naci Çelik; Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, Prago Kliniği Kurucusu, Operatör Doktor.

1969 yılında Isparta'da doğdu. 1987 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nden mezun oldu. Ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde okudu. Öğrenciliği sırasında GATA Başarı Bursu kazanarak, Almanya ve Belçika'ya gönderildi ve 1993 yılında GATA'yı derece ile bitirdi.1994 yılında GATA'dan ayrılarak, eğitimine Ege Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda başladı.

Ege Üniversitesi'ndeki 4. senesinde Chang Gung Memorial Hospital'ın uzmanlara verdiği fellowship pozisyonuna henüz asistanken kabul edildi ve bir yıllığına Tayvan'a gitti. Tayvan'daki 1. yılın sonunda Prof. Dr. Fu-chan Wei, Dr. Çelik'in fellowship pozisyonunu bir yıl daha uzattı. Naci Çelik, Tayvan'da bulunduğu sürede "Residents Best Paper" ödülünü ve ayrıca Tayvan Hükümeti'ne ait "Deneysel Çalışma Bursu"nu kazandı.

2001 yılı sonunda Türkiye'ye dönen Op. Dr. Naci Çelik, estetik cerrahi uzmanlığını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden aldıktan hemen sonra Prof. Dr. Onur Erol'un yanında İstanbul ONEP Estetik Cerrahi Kliniği'nde fellow olarak bulundu. Fellow görevinin bitişini takiben aynı klinikte partner olarak çalışmaya başladı. Buradaki görevine 2008 yılına kadar devam etti.

2002 yılında "EURAPS Young Plastic Surgeon" bursunu kazanan Dr. Çelik, 2007 yılında İtalya'da düzenlenen "Nose and Surroundings" kongresinde poster yarışmasında 3.'lük ödülü aldı.

Yayımlanmış 45 adet uluslararası yayını ve kitap bölümü, 55 adet uluslararası, 13 adet ulusal bildirisi bulunan Op. Dr. Naci Çelik, 2008 yılının Ekim ayından bu yana Dr. Hakan Gündoğan ile birlikte kurmuş olduğu Prago Kliniği'nde çalışmalarına devam ediyor.
Hepsini Göster
Uzmandan randevu al
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin