Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Estetik Cerrahi Uzmanı
Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

6 Program
714252 İzlenme
36 Cevap
4 UZMANTV Ödülü
Cevapları 500 binden fazla izlendi.
İlhan Serdaroğlu; Estetik Cerrahi Uzmanı, Saç Ekimi Uzmanı, Operatör Doktor.

UZMANTV'de saç ekimi, saç ektirme, saç nakli, saç nakli operasyonları, erkeklerde saç dökülmesi tedavisi gibi konularda bilgi ve deneyimlerini paylaşan Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, 1970 yılında İstanbul'da doğdu. Lise eğitimine kadar Yalova'da bulundu. Tıp eğitimini Marmara Üniversitesi'nde aldı ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında 7.'likle mezun oldu. 

Özellikle erkeklerde saç dökülmesi tedavisi, saç ekimi teknikleri üzerine çalışan Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, uzmanlığını 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nden aldı.

2002 yılında Antalya'da serbest hekim olarak çalışan Op. Dr. Serdaroğlu, 2003 yılında ONEP Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Kliniği'nde Prof. Dr. Onur Erol'un yanında "fellow" olarak çalışmalarını sürdürdü.

UZMANTV'de botoks ile gençleşme, PRP destekli saç ekimi teknikleri üzerine de videoları bulunan Serdaroğlu, 1994 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında pek çok Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği semineri ve kongrelerine katıldı, Yurtiçi kongrelerde pek çok kez sunum yaptı ve tebliğleri yayımlandı.

Serdaroğlu, diabetik sıçanlarda perforatör fleplerin canlılığını tez konusu olarak inceledi. Perforatör fleplerle ilgili çalışmaları yurtdışı dergilerde yayımlandı.

2007 yılında New York'ta Plasma (Portrait Regeneration) teknolojisi ve yüz gençleştirme üzerine eğitim seminerlerine katıldı.

Yaklaşık 2500 saç ekiminde imzası olan evli ve 2 çocuk babası İlhan Serdaroğlu, 2004 yılından bu yana MarMed Estetik ve Güzellik Merkezi Ltd Şti.'de ortaklaşa olarak, 2010 yılından bu yana da İstanbul'daki özel kliniğinde saç ekimi ve diğer alanlardaki çalışmalarını sürdürüyor.

Mesleki dernek üyelikleri:
  • Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği
  • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
  • ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery)
  • Türk Kozmetoloji Araştırmacıları Derneği
  • ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery)
Hepsini Göster
Uzmandan randevu al
Adres
Bağdat Cad. Ali Bor Apt. No:433 D:2 Suadiye/İstanbul
Telefon
0216 445 00 45 - 0533 611 16 71
Web sitesi
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin