Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Prof. Dr. Meral Şaşoğlu Dermatolog
Dermatolog

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu

2 Program
482285 İzlenme
14 Cevap
7 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Meral Şaşoğlu; Dermatolog; Profesör Doktor, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Kurucu Öğretim Üyesi.

Akara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı kurucu öğretim üyelerinden Şaşoğlu 1995 yılında profesör oldu.

1980 yılından bu yana sürdürdüğü doktorluk ve akademisyenlik yaşamında 70 binden fazla hasta tedavi etti, önemli klinik ve bilimsel çalışmalara imza attı.

Gazi Üniversitesi'ndeki görevine devam ederken Almanya Münih'de bulunan Ludwig Maximilian Üniversitesi Dermatoloji Bölümü'ne misafir öğretim üyesi olarak davet edildi. Ardından özel davetli olarak Amerika Birleşik Devletleri Boston Medical School Research Center'da bilimsel çalışmalar için çağrıldı. Türkiye'ye döndükten sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden emekli oldu.

Şimdiye kadar dermatolojik sorunların tedavisi ve önlenmesi ile ilgili yedi adet uluslararası patent başvurusu sahibi olan Şaşoğlu, aynı zamanda uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış 80'den fazla orijinal bilimsel araştırma ve makalenin de sahibi.

Akademisyenlik yaşamındaki çalışmalarından ve araştırmalarından elde ettiği birikim ve ulaştığı bilimsel neticeler üzerine kendi eşsiz formülasyonlarını geliştirmek amacıyla yetkin bir ekip oluşturdu. Cilt ve saç sağlığı ile ilgili ürün geliştirme çalışmalarına başladı ve Dr. Meral's Elixir serisi altında birçok etkin formül geliştirdi.

Saç, cilt ve genel sağlık problemlerinin önlenmesi ve tedavi edilmesine yönelik yaptığı klinik çalışmalarına ve bilimsel araştırmalarına İstanbul'da kurduğu klinikte ve Ar-Ge merkezinde ara vermeden devam eden Şaşoğlu, geliştirdiği formülleri Novatemed Innoceuticals çatısı altında hastaların kullanımına sunuyor.
Hepsini Göster
Adres
Nispetiye Cad. Zeytinoğlu Sok. Arzu-1 Apt. No:25/25 Etiler/İstanbul
Telefon
0212 352 25 34
Web sitesi
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin