Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Prof. Dr. Server Serdaroğlu Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı
Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı

Prof. Dr. Server Serdaroğlu

2 Program
137679 İzlenme
15 Cevap
2 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Server Serdaoğlu; Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Profesör Doktor.

1958 yılında Ankara'da doğdu. 1975 yılında Haydarpaşa Lisesi'nden, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

1982 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. "Behçet hastalığında paterji testinin klinik aktivite, yaş ve cinsiyet ile ilişkisi" isimli tez çalışması ile 1986 yılında uzman oldu.

1986-1988 yılları arasında Sağlık Bakanlığı İstanbul Cankurtaran Zührevi Hastalıklar Hastanesi'nde zorunlu devlet hizmetini tamamladı. 1988 yılında yardımcı doçent, 1989 yılında doçent ve 1996 yılında profesör unvanı aldı. Yüzden fazla yerli ve yabancı bilimsel yayına imza attı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi ve Veneroloji Bilim Dalı başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Serdaroğlu, aynı zamanda Dermatoloji Akademisi Derneği ve Kozmetik Dermatoloji Akademisi Derneği kurucu üyesi, EADV, Türk Dermatoloji Derneği ve Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği üyesi.

Kozmetik Dermatoloji Akademisi Derneği Başkanlığına devam eden ve 2002 yılından bu yana Dermatose dergisinin editörü olan Prof. Dr. Serdaroğlu'nun başlıca ilgi alanları arasında saç hastalıkları, veneroloji, psoriasis, akne ve kozmetik dermatoloji bulunuyor.
Hepsini Göster
Adres
Bahariye Cad. Sokullu Sk. No: 2/1 Kadıköy/İstanbul
Telefon
0216 349 49 92
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin