Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Aşkım Kapışmak Davranış Bilimleri Uzmanı
Davranış Bilimleri Uzmanı

Aşkım Kapışmak

2 Program
89775 İzlenme
13 Cevap
0 UZMANTV Ödülü
Aşkım Kapışmak; Davranış Bilimleri Uzmanı.

1979 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi'ndeki eğitiminden sonra Amerikan Newport Üniversitesi'nde Davranış Bilimleri - Psikoloji lisansını tamamladı. Davranış bilimleri okurken, zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı.

İstanbul'da birçok kişisel gelişim ve iletişim eğitimleri aldı. Mezun olduğu Marmara Üniversitesi'nde öğrencilere etkili iletişim becerileri dersleri verdi. İki yıl boyunca beden dili uzmanlığı ve iletişim becerileri eğitimi aldı.

2011-2012 yıllarında Buyrun Paylaşalım adlı programı haftaiçi her gün canlı olarak hazırladı ve sundu. 2012 yazında Star TV'de Ayşe ile Alişan programında her cuma iletişim ve ilişkiler bölümünü hazırladı.

Aşkım Kapışmak, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde iletişim, beden dili, diksiyon, oyunculuk ve sahne sanatları dersleri alarak deneyimlerini ve "Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan" adlı kitabında yer alanları stand up şeklinde sahnelemeye başladı.

"Beni Benimle Aldatır mısın?" ve "Küçük Mutluluklar" adlı kitapların yazarı olan Aşkım Kapışmak halen çeşitli üniversite, belediye ve özel şirketler için gösteri ve seminer düzenliyor, bireysel ve kurumsal eğitimler veriyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin