Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Funda Pehlivan Eker Ayakkabı ve Aksesuar Tasarımcısı
Ayakkabı ve Aksesuar Tasarımcısı

Funda Pehlivan Eker

6 Program
70442 İzlenme
35 Cevap
0 UZMANTV Ödülü
Funda Pehlivan Eker; Ayakkabı ve Aksesuar Tasarımcısı.

1986 yılında İzmir'de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Moda Aksesuar Tasarımı'ndan okudu. Küçük yaşlarından, üniversite yıllarına kadar pek çok yarışmaya katılıp derece aldı, karma sergilerde çalışmalarını sergiledi. Üniversitedeki lisans tezini "Sürrealist Ayakkabılar" konusunda hazırladı.

Bölümünde ayakkabı, çanta, saraciye ve mücevher gibi disiplinlerde edindiği bilgilerle ayakkabı tasarımında profesyonel hayatına 2005 yılında başladı. Sektöre küçük atölyelerle başlayarak edindiği teknik bilgisiyle ünlü markalara ayakkabı koleksiyonları tasarladı, üretimlerini üstlendi. Son olarak İstanbul'a yerleşerek 6 sezon Hotiç'in kadın koleksiyonunda tasarımlarını yürüttü.

Şimdilerde enerjisi yüksek, pop çizgiyi günlük hayata uyarladığı tasarım ayakkabı markası FUNMYRA'ya tasarımlar yapıp üretimlerini yürütüyor. Halen sürreal resim ve heykel çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan İtalyan ortaklı bir firmaya sezonsal koleksiyon desteği verirken, bir yandan da dans ile tasarımı buluşturan dans ayakkabıları asarlayıp, dansçılar ve dans severlerle buluşturuyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin