Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Asude Argun Astroloji Uzmanı
Astroloji Uzmanı

Asude Argun

4 Program
771719 İzlenme
48 Cevap
2 UZMANTV Ödülü
Cevapları 500 binden fazla izlendi.
Asude Argun; Astroloji Uzmanı, Kişisel Astroloji Danışmanı, Astrolog.

1970 yılında Bursa'da doğdu. İlköğrenimini Yalova'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Pazarlama Bölümü'nü birincilikle bitirdi ve iktisat fakültesine devam etti. Ardından uzun süre turizm ve radyo ve televizyon sektörlerinde yöneticilik yaptı. Argun, halen Felsefe eğitimine devam ediyor.

Gökyüzüne olan ilgisi küçük yaşlarda başlayan Argun, uzun süre astrolojik, astronomik ve kozmolojik kaynakları takip etti. Amatör astronom olarak, teleskopla kişisel gözlemler yaptı ve gözlem etkinliklerine katıldı.

2002 yılında, önce Doğuş Üniversitesi'nde, ardından Astrobil Derneği'nde Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan ve Astrolog Zeynep Süzmen Şen'den eğitim almaya başladı. 2005 yılında en iyi yorum ödülünü alarak mezun oldu.

Ara vermeden Astrolog Öner Döşer'den klasik astroloji konusunda dersler aldı. Bitirme projesini birincilikle tamamlayarak ustalık belgesi almaya hak kazandı. Devamında Horary (soru) astrolojisi ve electional (seçimsel) astroloji konusunda eğitimler aldı. 2011 yılına kadar Öner Döşer'e asistanlık yaptı ve AstroArt Astroloji Okulu'nda dersler ve seminerler verdi.

Halen Astrolog Merih Akalın eşliğinde Uluslararası Dirah Akademisi'nin Vedik (Hint) Astrolojisi derslerine devam eden Asude Argun, ayrıca kişisel gelişim alanında çeşitli branşlarda uluslararası sertifikalar almaya hak kazandı.

Eski astrolojik kaynaklara ilgisi sebebiyle, Osmanlıca öğrendi, Arapça, Farsça üzerine dersler aldı ve İlm-i Nucüm adlı eseri çevirdi.
Çeşitli televizyon ve radyo programlarına konuk oldu. Astrolojik yorumları bazı dergilerde ve internette yayınlandı. Argun, bir haber portalında ve www.asudeargun.com'da günlük yorumlarını yayınlıyor.

2012: Anlama Çağı, Astroloji Rehberi kitabını yazan Asude Argun, şu an İstanbul Caddebostan'da sahibi olduğu Jüpiter Danışma Astroloji ve Kişisel Gelişim Merkezi bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin