Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Zeynep Değirmencioğlu Astrolog
Astrolog

Zeynep Değirmencioğlu

15 Program
11346575 İzlenme
112 Cevap
5 UZMANTV Ödülü
2Cevapları 10 milyondan fazla izlendi.
2Cevapları 4000 kezden fazla faydalı bulundu.
100 sorudan fazla cevapladı.
Zeynep Değirmencioğlu; Astrolog, Araştırmacı, Yazar.

Mübadele yıllarında, biri Girit'ten diğeri de Kahire'den İzmir'e gelen; maceralarla dolu yaşamlarını burada birleştiren bir çiftin kızı olarak doğdu.

1952 yılında, Güneş'in İkizler burcuna geçtiği bir yaz günü doğdu.

Çocukluğunda en çok etkilendiği kişi, felsefe profesörü olan babaannesi. Mitoloji, astroloji ve batınî ilimler hakkındaki engin bilgisini torununa masallar ve meseller halinde nakleden babaannesi sayesinde Değirmencioğlu için yaşamın gizemlerini araştırmak basit bir meraktan durdurulamayan bir tutkuya dönüştü.

Değirmencioğlu, bilimsel astroloji çalışmalarına 1974'te başladı. Sağlıkta astrolojinin önemini gözeterek 1979-1986 yılları arasında yedi yıl süreyle bir üniversite hastanesinde misafir araştırmacı olarak çalıştı, incelediği binlerce harita ile konusunda uzmanlaştı.

Değirmencioğlu, 1986'dan beri astrolojinin her branşında (iş ve yatırım, ele alınması gereken kişisel temel potansiyel, yetenekler, sağlık, karma, ilişkiler, psikoloji, ülkeler (Mundane) astrolojisi) profesyonel danışmanlık yapıyor.

Titizlikle sürdürdüğü araştırmalar sonucu yaklaşık iki yüz yetmiş bin haritadan oluşan geniş bir arşive sahip.

Pek çok Rotary kulübüne konuşmacı olarak davet edilen Zeynep Değirmencioğlu, 2003 ve 2004'te "astroidler" ve "değişen enerji akışları" üzerinde çalışmalar yapan bir grup Fransız astrologun davetlisi olarak Fransa'da bulundu.

Yurdun çeşitli şehirlerinde seminerler ve astroloji eğitimi veren Değirmencioğlu'nun, Sirius UFO Bilimsel Araştırmalar Merkezi'nin aylık X Dergisi'nde, Radikal gazetesinde, internetteki Açık Gazete'de, Vizon, Chi ve Madame Figaro dergilerinde yazıları yayınlandı.

Burçların bilinmeyen yönlerini işlediği "Kozmik Şaka" başlıklı dizisinin ilk kitabı olan "İkizler, Akrep, Balık" Mart 2005'te piyasaya çıktı.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin