Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Ata Nirun Astrolog Yazar
Astrolog Yazar

Ata Nirun

4 Program
140671 İzlenme
16 Cevap
2 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Ata Nirun; Yazar, Astrolog, Medya Danışmanı, Divina Yeni Çağ Bilgi Merkezi Yönetmeni.

1949 yılında İstanbul'da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi, Güneş Koleji, Berlitz Language School ve İÜ İşletme Fakültesi İstatistik ve Demografi Bölümü'nde eğitim aldı.

1963-1970 yılları arasında müzikle uğraştı. Kontrbas, bas gitar ve gitar çalarak çeşitli gruplarda çalıştı.

1973-1982 yılları arasında Eczacıbaşı Seramik A.Ş.'de çalıştı ve IBM Computer Management lisansı aldı. Nottingham Parapsychology Institute'ta çalışmalarda bulundu. Ardından yayın hayatına başladı.

Sırasıyla Görsel Yayınlar'da ansiklopedi yazarlığı ve Karacan Yayınları'nda "Bilinmeyen Dergisi"nin yayın müdürlüğünü yaptı ve TRT için belgesel filmler hazırladı.

1988 yılında Dönemli Yayıncılık'ın temsilcisi olarak İzmir'e gitti. İzmir'de Yeni Asır ve Bugün gazetelerinde köşe yazarlığı, İzmir Kültür ve Sanat Festivali'nde yöneticilik yaptı.

1990 yılında Bilgi Üniversitesi'nin temeli olan Alo Bilgi Telekom A.Ş.'nin kurucuları arasında yer aldı. Aynı dönemde Hürriyet Gazetesi'nde, Interpress ve Intermedya Yayıncılık'ta görev aldı.

ATV ve Kanal 6'da yayın danışmanı ve yapımcı olarak çalıştı. Aynı süreçte Oxford Üniversitesi'nde "cooperative psikoloji" workshoplarına katıldı ve Psikoloji Danışmanlığı sertifikasını aldıktan sonra, ABD'ye geçerek New York Film-TV Academy'de eğitim aldı.

İzmir Ege TV'nin ve Gazete Ege'nin kuruluşlarında yer alarak genel koordinatör ve köşe yazarlığı görevlerinde bulundu. 1996-1998 döneminde AD Yayıncılık'ta yayın yönetmeni olarak Fenomen Dergisi'ni yayınladı.

1999 yılında Doğan Online'da "internet provider" olarak görev aldı. 2001-2002 yıllarında İzmir'de Aula Yeni Çağ Terapi Merkezi'ni kurdu ve Star Gazetesi'nde görev aldı. 2004-2006 yılları arasında Bodrum Kent TV'de yapımcı olarak çalıştı. Elite Line ve Trend Ege dergilerini yayınladı.

1980'lerden bu yana mitolojik, arkeolojik ve fotografik araştırmalar ve belgesel film çekimleri için birçok ülkeye gitti.

Halen ruhsal gelişim ve medya danışmanlığının yanı sıra, kitap yazan ve çeşitli ülkelerde incelemeler yapan Ata Nirun, Divina Yeni Çağ Bilgi Merkezi'nin yönetmenliğini yapmaya, Hurriyet.com.tr'de "içerik sağlayıcı" olarak çalışmaya ve medya danışmanlığı yapmaya devam ediyor.

Kitapları:
  • 1997 Almanak (Alo Bilgi Yayınları)
  • Mars Gezegeni (Doğan Yayıncılık)
  • Geçmişten Geleceğe Nostradamus (Doğan Yayıncılık)
  • Nuh'un Seyir Defteri (Kozmik Kitaplar)
  • Kıyamet Almanağı (Kozmik Kitaplar)
  • Jesus's Life in Russian Art (İng.) (Serbest)
  • Panaya Kapulu (Meryem Ana Evi'nin Sırrı) (Destek Yayınları)
  • Türkiye'de Ruhçuluk (Destek Yayınları)
  • Kozmik Şakacı (Destek Yayınları)
  • Yaşlanmadan Açacağınız 78 Kapı (Destek Yayınları)
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin