Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Yasemin Boran Astrolog
Astrolog

Yasemin Boran

3 Program
41697 İzlenme
17 Cevap
0 UZMANTV Ödülü
Yasemin Boran; Astrolog, Altınışık Astroloji Derneği Kurucusu, Atelye'nin Kurucusu.

1980 yılından bu yana astrolojiyle uğraşan, hem klasik hem de Arap astrolojisi konusunda çalışmalar yapan Boran, Türkiye'de ilk kez bir günlük gazetede "bilinmeyen" konularını işleyen astrolog oldu.

1989 - 1991 yılları arasında Sabah gazetesinde, astroloji ve bilinmeyen konularla ilgili yazılar yazmaya başlayan Yasemin Boran, 1991 - 1992 yıllarında HBB kanalında yaptığı programlarla, Türkiye'de ilk kez, astroloji ve tarotu televizyonda tanıttı.

1992'de Kanal 6'ya "Astroloji" ve "Akaşa" isimli iki program yaptı. 1996'dan günümüze dek, Hürriyet gazetesinde her gün hem astroloji hem de bilinmeyen konularla ilgili yazılar hazırladı.

1999 yılından itibaren astroloji dersleri vermeye başladı. Yine aynı dönemde, Türkiye'nin şu anda tek astroloji derneği olan Altınışık Astroloji Derneği'ni kurdu.

2005 yılında Kanal D, 2006 yılında Habertürk'te sabah programlarına katıldı. 2007 yılında ise, TV8'de her gün canlı olarak yayımlanan kendi hazırlamış olduğu "Bilgiye Yolculuk" isimli programı sundu.

Yasemin Boran astrolojinin dışında, toplumsal olaylarla da ilgili yazılar yazıyor. Önceki yıllarda, Kaz Dağı'ndaki ormanlık alanda ağaçların kesilmesini engellemek için yazdığı yazılarla toplumun ve yetkililerin dikkatini çekerek ağaçların kesilmesine engel oldu ve bu konudaki başarısı sayesinde gazetecilik ödülü aldı.

Astrolojide kendi sistemini geliştiren Yasemin Boran, astrolojinin en çok "astrolojiyi bilen kişilere" yardımcı olacağını söylüyor.

2006 yılında açmış olduğu "Atelye" isimli eğitim merkezinde dersler ve seminerler vererek çalışmalarını sürdürüyor ve kendi internet sitesi üzerinden bilgi birikimlerini kendisini sevenlerle paylaşmaya devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin