Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Öner Döşer Astrolog
Astrolog

Öner Döşer

82 Program
15531518 İzlenme
2896 Cevap
26 UZMANTV Ödülü
3Cevapları 15 milyondan fazla izlendi.
9Cevapları 18000 kezden fazla faydalı bulundu.
142800 sorudan fazla cevapladı.
Öner Döşer; Astrolog, Astroloji Gazetesi Kurucusu, Astroloji Okulu Kurucusu.

12 Şubat 1966 tarihinde saat 20:41'de İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü'nden mezun oldu. 15 yıl boyunca lisanslı olarak basketbol oynadı. Dört kuşaktan beri süre gelen aile geleneğini bozmayarak başladığı ticaret hayatını, 20 yıl sonra Kapalıçarşı'dan ayrılarak noktaladı.

1999 yılından itibaren astroloji ile daha yakından ve yoğun olarak ilgilenmeye fırsat buldu. 2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde çeşitli seminerlere ve Hakan Kırkoğlu ile astroloji derslerine katıldı. 2003 yılında Ortaçağ astrolojisi teknikleri üzerine Academy of Predictive Astrology'deki eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika aldı.

Ortaçağ astrolojisinde dünyaca uzman kabul edilen Astrolog Robert Zoller'in diploma seviyesini tamamlayarak "ustalık belgesi" almaya ve isminin ardından A.M.A. (Adeptus Medievalis Astrologiae: Ortaçağ Astrolojisi'nde Uzman) unvanı kullanmaya hak kazandı.

Döşer, 2005 yılında AstroArt Astroloji Okulu'nu kurdu ve astroloji bilgisinin zengin bir içerikle sistemli bir şekilde öğretilmesine ve yaygınlaştırılmasına önayak oldu.

Döşer'in, 2012 konusundaki çalışmaları, Güneş aktiviteleri ve Güneş merkezli astroloji üzerine yaptığı araştırma ve bulgularıyla uluslararası alanda da dikkat çekti. Büyük Britanya Astroloji Derneği yayın organı olan The Astrological Journal ve The Wise Magazine dergilerinde makaleleri yayınlandı.

Öner Döşer halen Ortaçağ, Rönesans astrolojisi ve modern astroloji teknikleri üzerine astroloji dersleri vermeye, astrolojinin çeşitli konuları üzerine seminerler düzenlemeye, köşe yazıları ve kitaplar hazırlamanın yanında astroloji danışmanlığı yapmaya devam ediyor.

2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında "Burcunuz ve Siz" kitap serisi ile birlikte Öner Döşer'in bugüne kadar yayınlanmış diğer kitapları şunlardır:
  • Alimlerin Astrolojisi
  • 2008'de Türkiye
  • Dönüşüm Zamanı, 2012 Öncesi ve Sonrası
  • Büyük Uyanış, 2012 Öncesi ve Sonrası
  • Maksimum: Hazır mısınız?
  • Transition: Global Transformation and Reenewal

Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin