Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Meral Pala Astrolog
Astrolog

Meral Pala

2 Program
222772 İzlenme
16 Cevap
3 UZMANTV Ödülü
Cevapları 100 binden fazla izlendi.
Meral Pala; Astrolog.

İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Ardından aynı üniversitenin İşletme Fakültesi'nde master programını tamamladı. Çalışma yaşamına 1992'de bankacılık sektöründe başladı. 2003 yılına dek hazine ve fon yönetimi konularında görev yaptı.

Astroloji konusunda 2000-2002 yılları arasında Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan "Temel ve İleri Seviye Astroloji" eğitimleri aldı. 2002'de programı "Yorumlama Projesi"nde birinci gelerek tamamladı. 2003 yılında yine Hakan Kırkoğlu'ndan klasik astroloji dersleri gördü.

2003 yılında kişisel astrolojik harita analizi, yorumlama ve astrolojik danışmanlık çalışmaları yapmaya başladı.

2000-2004 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nin (Astrobil) aktif üyesi olarak, Türkiye'de astrolojik anlayışın yükselmesi için çeşitli astroloji organizasyonlarında görev aldı.

2009 yılında ISAR'ın (International Society for Astrological Research) düzenlediği "Astrolojik Danışmanlık" eğitimine katıldı.

Bunların dışında fotoğrafçılık ile aktif olarak ilgilenen Pala, Fotoğraf Sanatçısı Muammer Yanmaz'dan aldığı fotoğrafçılık eğitimleri üzerine doğum fotoğrafı çemeye başladı ve 40 Haramiler adlı fotoğrafçılık grubuna üye olarak ve grubun karma sergilerinde yer aldı.

2010 yılında İngiltere'de bulunan ve 1948 yılından bu yana astrolojide standartları en yüksek ve saygın kurum olarak tanınan Faculty of Astrological Studies'in sınavlarını tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı.

Biglook.com ve Kadinlararasi.com'un astroloji editörlüğünü yaptı. Halen Astroloji konusunda "Temel Bilgiler" ve "Öngörüm Teknikleri" eğitimleri veren ve Ortaçağ astrolojisi konusunda eğitimlerini sürdüren Pala, Hürriyet'in Kampüs gazetesinde astroloji bölümünün editörlüğünü yapmaya devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin